Новости - Чому депозити для пенсіонерів важливо детально перевіряти

Кукольники

ГАБРИАДЗЕ РЕВАЗ ЛЕВАНОВИЧ (РЕЗО ГАБ

News image

Родился в 1936 году в городе Кутаиси (Грузия). Учился в Ку...

Макаркина Татьяна Васильевна

News image

Макаркина Татьяна Васильевна – Актриса. В театре с 2002г. Основные ро...

АвторизацияСпектакли

Игрушки для неразумных детей или Щелкунч

News image

Необычная интерпретация сказки Э.Т.А.Гофмана «Щелкунчик или Мышиный Кор...

Путешествия Гулливера

News image

Сколь невероятные события довелось испытать обыкновенному корабельному врачу по имени Лемюэль Гулливер - достоверно изв...

Коллекция кукол усадьбы «Берегиня»

News image

Недалеко от города Калуги на берегу речки Росвянки в старинном селе Козлове расположена усадьба Бе...Чому депозити для пенсіонерів важливо детально перевіряти
В мире - Новости
06.05.2019 13:30

депозити для пенсіонерівВсім відомо, що практично всі жителі нашої країни мають можливість вносити власні кошти в банки під відсотки, тим самим збираючи через кілька місяців чи років визначений договором прибуток.

Такого роду фінансові операції мають право проводити виключно банки. Власне, саме такі фінансові вклади надають можливість банкам виконувати інші операції, пов’язані з грошима. Слід уважніше проглянути регулювання відносин між клієнтом та банком.

У відповідності до ст. 2 закону України «Про банки і банківську діяльність» грошовий вклад - це кошти в готівковій або у безготівковій формі, у національній валюті України або в іноземному еквіваленті. Певна депозитна сума знаходиться на рахунку вкладника та вноситься на окремий період часу, який попередньо узгоджується з банком. Виплата грошей проводиться згідно з раніше підписаним договором та українським законодавством. Що ж слід знати про найвищі внески в банках?

Що ж передбачає внесення депозитів для пенсіонерів

Для прикладу, депозитним договором може бути передбачено повернення раніше вкладених коштів на інших умовах. Депозити такого роду називають умовними. Умови не повинні суперечити діючому законодавству. Існують строкові депозити, які включають внесення коштів на певний строк. В той же час, депозити на вимогу – ті, які не включають в договорі певного періоду часу для зберігання грошей.

В більшості випадків, в договорі з банківською установою міститься наступне:

  1. Умови розірвання договору до терміну його фактичного закінчення.
  2. Вид депозитного вкладу.
  3. Певна грошова сума, що переводиться на депозит користувача послуг банку.
  4. Часовий термін, на який підписується домовленість між клієнтом та банком.
  5. Відповідальність клієнта та самого банку.
  6. Тонкощі підбору надійних банків

Завжди непросто підібрати кращий банк, куди вкласти гроші на депозит. Сьогодні це завдання є досить важким, оскільки таких фінансових установ велика кількість. Однак зовсім не будь-який з них може похвалитися насправді якісними можливостями отримання надійного прибутку за відсотками. Вибір прийнятного варіанту, відштовхуючись від відгуків інших клієнтів, виступає досить ефективним. В сфері грошових внесків кваліфікований банк повинен успішно функціонувати не один рік і володіти значним досвідом. Щоденне оновлення ринку фінансових послуг країни та світу потрапляє під невсипущий погляд фахівців таких банківських установ. Всі ці дослідження враховуються при формулюванні умов надання депозитних рахунків.

Підібрати надійного постачальника фінансових послуг реально шляхом дослідження передових позицій ринку. Доступні і прості умови депозиту завжди виступають безсумнівним плюсом. Серед певних додаткових можливостей слід відзначити надання консультацій.

За матеріалами: АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК»

 


Читайте:


Описание кукол

News image

Куклы, управляемые сверху с помощью прута, изготавливаются из любого удобного вам материала: ткани, дерева, бумаги и ...

Советы начинающим коллекционерам кукол

News image

Коллекционирование кукол набирает популярность во всем мире. Чтобы это занятие было в полном смысле сочетанием пр...

Вторая жизнь любимиц

News image

Если в доме есть любимые старые куклы, на которых время оставило свой отпечаток, можно подарить им...

Современная Батлейка

News image

Какое Рождество обходилось раньше без батлейки?! Кукольный театр известен в Беларуси приблизительно с ХVI столетия. Од...

Кукольница из поселка Расцвет

News image

За смешными домовыми-старичками и бабками-ежками из рогожки Елены Юрковиц едут со всей страны, по всем це...

Закревская Галина Викторовна

News image

Родилась 08 февраля 1958 года в м-ко Яшунай, Шальчининского района, Литовской ССР. Образование высшее. В 19...