Новости - Чому депозити для пенсіонерів важливо детально перевіряти

Кукольники

ГАБРИАДЗЕ РЕВАЗ ЛЕВАНОВИЧ (РЕЗО ГАБ

News image

Родился в 1936 году в городе Кутаиси (Грузия). Учился в Ку...

Макаркина Татьяна Васильевна

News image

Макаркина Татьяна Васильевна – Актриса. В театре с 2002г. Основные ро...

АвторизацияСпектакли

Кукольный театр в Испании и Португалии

News image

Про испанский кукольный театр можно сказать то же, что и про итальянский. Тот же путь от...

Водный кукольный театр Тханг Лонг

News image

сли вам случится побывать в Ханое, столице Вьетнама, вам непременно покажут Озеро Возвращенного Меча. Это та...

Как с луны свалились

News image

Веселое интерактивное представление с клоунами, куклами и…Пришельцами с Луны. Вернее не Пришельцами, а Упальцами, так ка...Чому депозити для пенсіонерів важливо детально перевіряти
В мире - Новости
06.05.2019 13:30

депозити для пенсіонерівВсім відомо, що практично всі жителі нашої країни мають можливість вносити власні кошти в банки під відсотки, тим самим збираючи через кілька місяців чи років визначений договором прибуток.

Такого роду фінансові операції мають право проводити виключно банки. Власне, саме такі фінансові вклади надають можливість банкам виконувати інші операції, пов’язані з грошима. Слід уважніше проглянути регулювання відносин між клієнтом та банком.

У відповідності до ст. 2 закону України «Про банки і банківську діяльність» грошовий вклад - це кошти в готівковій або у безготівковій формі, у національній валюті України або в іноземному еквіваленті. Певна депозитна сума знаходиться на рахунку вкладника та вноситься на окремий період часу, який попередньо узгоджується з банком. Виплата грошей проводиться згідно з раніше підписаним договором та українським законодавством. Що ж слід знати про найвищі внески в банках?

Що ж передбачає внесення депозитів для пенсіонерів

Для прикладу, депозитним договором може бути передбачено повернення раніше вкладених коштів на інших умовах. Депозити такого роду називають умовними. Умови не повинні суперечити діючому законодавству. Існують строкові депозити, які включають внесення коштів на певний строк. В той же час, депозити на вимогу – ті, які не включають в договорі певного періоду часу для зберігання грошей.

В більшості випадків, в договорі з банківською установою міститься наступне:

  1. Умови розірвання договору до терміну його фактичного закінчення.
  2. Вид депозитного вкладу.
  3. Певна грошова сума, що переводиться на депозит користувача послуг банку.
  4. Часовий термін, на який підписується домовленість між клієнтом та банком.
  5. Відповідальність клієнта та самого банку.
  6. Тонкощі підбору надійних банків

Завжди непросто підібрати кращий банк, куди вкласти гроші на депозит. Сьогодні це завдання є досить важким, оскільки таких фінансових установ велика кількість. Однак зовсім не будь-який з них може похвалитися насправді якісними можливостями отримання надійного прибутку за відсотками. Вибір прийнятного варіанту, відштовхуючись від відгуків інших клієнтів, виступає досить ефективним. В сфері грошових внесків кваліфікований банк повинен успішно функціонувати не один рік і володіти значним досвідом. Щоденне оновлення ринку фінансових послуг країни та світу потрапляє під невсипущий погляд фахівців таких банківських установ. Всі ці дослідження враховуються при формулюванні умов надання депозитних рахунків.

Підібрати надійного постачальника фінансових послуг реально шляхом дослідження передових позицій ринку. Доступні і прості умови депозиту завжди виступають безсумнівним плюсом. Серед певних додаткових можливостей слід відзначити надання консультацій.

За матеріалами: АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК»

 


Читайте:


Куклы - это профессия

News image

Детство, увы, проходит слишком быстро. Еще совсем недавно яркий воздушный шарик был у тебя в ру...

Национальные традиции

News image

Праздник кукол – хина мацури – первоначально имел мистическое значение. Происходившие во время празднества ритуалы бы...

BJD / Ball-Jointed Doll (ABJD - Asian Ba

News image

BJD, шарнирка - кукла на шаровых шарнирах. Обычно обладает высокой подвижностью. Выделяются ABJD (Asian Ball-Jointed Do...

ТЯПА

News image

Одна из самых любимых кукол великого русского кукольника Сергея Образцова. В 1928 году он сделал из...

Виды театральных кукол

News image

Верховыми называются куклы, которые во время представления находятся выше работающих с ними актеров-кукольников, над ширмой. Эт...

Владислав Ярема

News image

Среди выдающихся деятелей театра кукол Белоруссии был и Владислав Ярема - режиссер, актер, драматург, активный пр...