Новости - Чому депозити для пенсіонерів важливо детально перевіряти

Кукольники

ГАБРИАДЗЕ РЕВАЗ ЛЕВАНОВИЧ (РЕЗО ГАБ

News image

Родился в 1936 году в городе Кутаиси (Грузия). Учился в Ку...

Макаркина Татьяна Васильевна

News image

Макаркина Татьяна Васильевна – Актриса. В театре с 2002г. Основные ро...

АвторизацияСпектакли

Тюсингура

News image

Одной из наиболее популярных исторических пьес репертуара кукольного театра дзёрури является пьеса «Кана-дэхон тюсингура», или пр...

Как встретиться с ангелами? Коллекция ку

News image

В конце года я торопилась по делам – вечная предновогодняя суета. Пробегая мимо местного музея из...

Концерт для Чичикова с оркестром

News image

Кукольная фантасмагория в двух действиях(по мотивам поэмы Н.В. Гоголя Мёртвые души )...Чому депозити для пенсіонерів важливо детально перевіряти
В мире - Новости
06.05.2019 13:30

депозити для пенсіонерівВсім відомо, що практично всі жителі нашої країни мають можливість вносити власні кошти в банки під відсотки, тим самим збираючи через кілька місяців чи років визначений договором прибуток.

Такого роду фінансові операції мають право проводити виключно банки. Власне, саме такі фінансові вклади надають можливість банкам виконувати інші операції, пов’язані з грошима. Слід уважніше проглянути регулювання відносин між клієнтом та банком.

У відповідності до ст. 2 закону України «Про банки і банківську діяльність» грошовий вклад - це кошти в готівковій або у безготівковій формі, у національній валюті України або в іноземному еквіваленті. Певна депозитна сума знаходиться на рахунку вкладника та вноситься на окремий період часу, який попередньо узгоджується з банком. Виплата грошей проводиться згідно з раніше підписаним договором та українським законодавством. Що ж слід знати про найвищі внески в банках?

Що ж передбачає внесення депозитів для пенсіонерів

Для прикладу, депозитним договором може бути передбачено повернення раніше вкладених коштів на інших умовах. Депозити такого роду називають умовними. Умови не повинні суперечити діючому законодавству. Існують строкові депозити, які включають внесення коштів на певний строк. В той же час, депозити на вимогу – ті, які не включають в договорі певного періоду часу для зберігання грошей.

В більшості випадків, в договорі з банківською установою міститься наступне:

  1. Умови розірвання договору до терміну його фактичного закінчення.
  2. Вид депозитного вкладу.
  3. Певна грошова сума, що переводиться на депозит користувача послуг банку.
  4. Часовий термін, на який підписується домовленість між клієнтом та банком.
  5. Відповідальність клієнта та самого банку.
  6. Тонкощі підбору надійних банків

Завжди непросто підібрати кращий банк, куди вкласти гроші на депозит. Сьогодні це завдання є досить важким, оскільки таких фінансових установ велика кількість. Однак зовсім не будь-який з них може похвалитися насправді якісними можливостями отримання надійного прибутку за відсотками. Вибір прийнятного варіанту, відштовхуючись від відгуків інших клієнтів, виступає досить ефективним. В сфері грошових внесків кваліфікований банк повинен успішно функціонувати не один рік і володіти значним досвідом. Щоденне оновлення ринку фінансових послуг країни та світу потрапляє під невсипущий погляд фахівців таких банківських установ. Всі ці дослідження враховуються при формулюванні умов надання депозитних рахунків.

Підібрати надійного постачальника фінансових послуг реально шляхом дослідження передових позицій ринку. Доступні і прості умови депозиту завжди виступають безсумнівним плюсом. Серед певних додаткових можливостей слід відзначити надання консультацій.

За матеріалами: АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК»

 


Читайте:


Хрюша и Степашка съездили в Казань

News image

28 марта Казань посетили вип-персоны – герои знаменитого телепроекта, лауреата премии «ТЭФИ» «Спокойной ночи, мал...

Студенческий кукольный театр «Батлейка»

News image

Студенческий кукольный театр «Батлейка» Института теологии БГУ ровесник XXI века. За 8 лет в нем по...

MINT / MIB / Mint In Box / минт

News image

Mint in Box - кукла в коробке и со всеми аксессуарами, комплектность не нарушена. Кукла в ...

Борис Федорович Звинагародский

News image

Борис Федорович Звинагародский, (1896 - 1982), художник театра кукол, живописец, заслуженный деятель искусств Белоруссии (1956), уч...

«Марионетте», или куклы на нитях

News image

Не менее популярная техника кукольных представлений в Италии – театр марионеток, то есть кукол, управляемых св...

Перчаточные куклы, марионетки и Петрушка

News image

Перчаточные куклы и марионетки имеют многовековую историю. Первый самый древний сюжет старинного театра - Сказание о ...